Ostukorv

Kuidas osta

E-pood / Kuidas osta
1) Leidke Oscarrehvid netipoest enda autole sobilikud rehvid. Info õige rehvimõõdu kohta leiate oma auto hooldusraamatust, auto juhipoolse ukse piidalt või auto all olevatelt rehvidelt (Näiteks 195/65R15).
 
2) Esimeseks, kiirotsingu võimaluseks on sisestada avalehe kiirotsingu väljale otsitava rehvimõõdu. Näiteks rehvimõõt 195/65R15 
 
Teiseks võimaluseks kuidas leida sobilik rehvimõõt: on sisesta otsingufiltrisse otsitava rehvi mõõt (näiteks: 195/65R15, kus 195 – tähistab rehvi laiust, 65 – rehvi kõrgus ja 15 – tähistab velje diameeterit). Vajadusel saate otsingu valikut piirata valides täiendavalt „Sõiduki tüüp“,  „Hooaeg“ või „Tootja“.
 
3) Kui teostasite otsingu kiirfiltris, siis valige endale sobiv toode filtrit kerides ja toote nimel klikkides.
 
Kui aga teostasite rehvi otsingu lehekülje paremal ülaservas oleva filtri kaudu, siis klikkige valikul „Otsi“. 
 
4) Leidke valikust endale sobiv toode, kui klikite toodetel.
 
5) Kui toodet on laos olemas siis on teil võimalus nii palju ostukorvi lisada kui ka laos on.

6) Valige endale sobiv kogus, muutes rehvide kogust ostukorvis. Vajutades "muuda ostukorvi" või "lisa ostukorvi" lisatakse rehvid  Teie ostukorvi. Juhul kui soovite toote ostu tühistada, klikkige toote nimetuse taga oleval punasel ristil.
 
7) Oscarrehvid lehe vasakult ülaosast leiate valiku „Ostukorv“. Klikkides „Ostukorv“, kuvatakse Teile ostukorvis olevad tooted ja kogused.

8) Täiendage „Sinu ostukorv“ lehekülje alaosas olevad väljad Ostja ja tarnekoha kohta.

9)  Enne ostu eest tasumist kontrollige, et Teie kohta sisestatud andmed on korrektsed.

10)  Ostu eest tasumiseks valige lehe alaosast endale sobilik makseviis. Ostu eest on võimalik tasuda krediitkaardiga või pangalingi kaudu. Kui tasute ostu eest Krediitkaardiga (Visa, MasterCard) suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist makse sooritamiseks Nets Estonia AS-i turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Peale kaardinumbri, turvakoodi (3 numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kaardi kehtivusaja lõpu sisestamist autoriseerib Nets Estonia tehingu kliendi pangas. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat  informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.
 
11)  Ostu õnnestumise korral saadetakse Teie poolt antud e-posti aadressile ka vastav kinnitus.
 
12) Juhul kui Teil tekkis mistahes küsimus seoses ostu sooritamisega Oscarrehvidi netipoes, palume võtta ühendust meie klienditeenindusega:

Oscarrehvid OÜ
Läike tee 8, Peetri alevik
Rae vald
75312 Harjumaa
Tel. + 372 511 6375
E-mail: info@Oscarrehvid.ee

Tänased superpakkumised:

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner