Ostukorv

Ettevõttest

Ettevõttest
Vajate uusi rehve? Vajab parandamist katkine rehv? Millised rehvid sobivad minu autole? Kumb on parem kas naast-või lamellrehv? Soovite partnerit oma firma masinapargi rehvide hooldamiseks?
Oscarrehvid on õige koht kus sellised mured leiavad kiire ja sobiva lahenduse!
 
Oscarrehvid oskab soovitada alati parima lahenduse, olgu siis tegemist vahetuse või parandamisega. Kuigi rahvasuu ütleb, et ei ole olemas head ja odavat, oleme siiski rehvivaliku teinud nende tootjate rehvidest, kes suudavad pakkuda parimat kvaliteeti taskukohaste hindadega.
 
Oscarrehvid on tuntud kaubamärkide Yokohama ja Pirelli ametlik esindaja Eestis. See kindlustab laia rehvivaliku kõigi eeltoodud kaubamärkide lõikes. Lisaks neile pakume ka teiste rehvitootjate nagu Continental, Barum, Bridgestone, Firestone jne rehve.  Lähiaastatel planeerime veelgi oma tegevuspiirkonda laiendada, et kindlustada veelgi parem rehvide kättesaadavus üle Eesti.
 
Oscarrehvidest tasub alati küsida nõu, sõltumata sellest, milline on soovitava rehvi või velje mõõt. Meie valikus on rehve, mis sobivad nii mootorratastele ning isegi suurtele tööstusmasinatele.
 
Kui on puudu rehvidest aitab Oscarrehvid!
 

Tänased superpakkumised:

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner