Ostukorv

Rehvide õige hooajaline hoiustamine

Tehniline info / Hea teada / Rehvide õige hooajaline hoiustamine
Kas olete kaks korda aastas kirunud oma poriseid pükse, määrdunud pagasiruumi ning rehve, mis ummistavad kuuri või keldrit?
Rehvide hooajaline hoiustamine annab Teile võimaluse jätta talverehvid suveperioodiks ja suverehvid talveperioodiks  „rehvihotelli“. Sellist teenust pakuvad paljud rehviettevõtted.

Millised nõuded on rehvide hoiustamisel?

Rehve tuleks hoida hästiõhustatud kuivades ja mõõduka temperatuuriga ruumides, mis on kaitstud otsese päikesevalguse ja halbade ilmastikutingimuste eest.  Eemal keemilistest ainetest, lahustest ja süsivesinikest, mis võivad kummi omadusi mõjutada. Tuleks veenduda, et rehvid oleks eemal kummi läbi torgata võivatest esemetest (teravad metallist, puidust jms materjalid). Läheduses ei tohiks olla kuumaallikaid, hõõguvaid esemeid, sädemeid või elektrilaengut levitavaid materjale ja osooniallikaid (trafod, elektrimootorid, keevitusseadmed jne). Kui rehve hoiustatakse pikemat aega virnas, siis tõstke neid vahepeal ümber (muutke nende järjekorda virnas). Vältige rehvide sattumist muude esemete alla. Rehvide ja nende tarvikute käsitsemisel kasutage alati rehve mittekahjustavaid tööriistu ja seadmeid.

Lühiajaline hoiustamine (kuni 4 nädalat): Rehvid võib virnastada üksteise otsa, soovitavalt alustel. Virna kõrgus ei tohi olla üle 1,20 meetri. 4 nädala pärast tuleb virnad ümber tõsta. Kui rehvid on monteeritud velgedele, tuleb need hoiustada täidetult vertikaalses asendis või riiulil ühes reas.
Pikaajaline hoiustamine: Rehvid tuleb hoiustada vertikaalselt riiulil, mis on vähemalt 10 cm pinnast kõrgemal. Defektide vältimiseks tuleb neid kord kuus kergelt liigutada. 

Tänased superpakkumised:

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner